Royal Honey - Кралски мед за потенција - Nectar Bio Shop

Royal Honey – Кралски мед за потенција

800 ден

Паковање: 12 кеси
Потекло: Малезија

Royal Honey е непосреден извор на енергија за подобрување на машката виталност.
Чист мед збогатен со избрана мешавина од тревки од дождовни шуми (Тонгкат Али и Гинсенг)
Хранлив мед збогатен со витални биомолекули од Пчела ларва
Во денешно време, повеќето луѓе страдаат од стрес, начин на живот со преголем напор, многумина се соочуваат со емоционални конфликти. Употребата на стимуланси имаат добро познати штетни несакани ефекти. Многумина страдаат од сексуална импотенција и предвремена ејакулација и одат на хемиски лекови со нивните опасни несакани ефекти и компликации. Билките имаат чудесни способности.
Нашиот тим за истражување и развој разви Royal Honey за него. Оваа мешавина од мед е огромен извор на енергија за правилно натрупување на телото и е чудо во третманот на сексуална импотенција и стерилитет.

Препорачан за:
За изразена сексуална активност.
Без импотенција, без неплодност.
Третира неправилна мала ејакулација и краток сексуален однос.
Инстантен извор на енергија.
Богата со протеини, аминокиселини, витамини, дигестивни и метаболички ензими.
Royal Honey ја подобрува апсорпцијата и метаболизмот на хранливите материи.
Го поддржува имунолошкиот систем.
За подобро мускулно градење на телото.
Ја подобрува циркулацијата на крвта.
Ги подобрува функциите на меморијата и мозокот.

Начин за употреба:
Една кеса од медот 30 мин пред сексуален однос.
Една доза ќе биде доволна за да постигнете максимално задоволство со вашиот партнер.

Состојки:
Екстракт од Radix Eurycoma longifolia: 0,2 g
Прашок од женшен Radix Panax: 0,2g
Прав од ларва за пчели: 0,2 g
Чист мед: 19,4гр

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.