Спреј за депилација

220 ден

Паковање: 150 мл
Потекло: Турција

Спреј за депилација – Sprej za depilacija
Дали сакате да ја отстраните несаканата влакна!
Тогаш вистинското решение е магичниот спреј најпосакуван досега!
За безболно восочување
Без црвенило и за мека кожа
Брз елиминатор за влакна и без несакани дејства

Ефект:
Отстранува влакна лесно
Волумно ги отстранува влакната
Не дозволува кожата да се иритира
Не дозволува збрчкана кожа
Сјае на вашата кожа

Употреба:
Подмачкувајте ја областа што сакате да ја депилирате, оставете ја да отстои околу 5-7 мин. Потоа извадетеја со марама или вода.