Титан гел за зголемување на пенисот - Nectar Bio Shop
Sale!

Титан гел за зголемување на пенисот

700 ден

Нето: 50 мл
Потекло: Русија

Titan Gel – Титан гел за зголемување на пенисот

Што е Titan Gel?

Титан гелот ви помага брзо и безбедно да го проширите вашиот пенис!
Титан гел се разликува од неефективни масти и препарати од слична насока на дејствување. Да станеш симбол на сексуалноста за твојата жена со Титан гел е вистинска.
Титан гел наменет за мажи (гел е наменет за зголемуванје на полниот орган помага во подобруване на ерекција прерана ејакулација решение за проблем који го имат скоро сите мажи).
Понуди на разни методи и средства за проширување на пенисот денес го надминуваат потрошувачкиот пазар.
Но, скапи операции се далеку од пристапни за секого и, згора на тоа, тие можат да предизвикаат компликации, додека други конзервативни методи не го носат посакуваниот ефект.

Ефектот на користење на Титан гел ви овозможува да го пополните вашиот сексуален живот со неземно задоволство, сензуалност и љубов.
Кога станува збор за сексот и големината на главното достоинство на мажот, благо речено, не е охрабрувачки веројатно е да се урива нова врска. Ваквата состојба ги обединува двата партнера.
Според медицинските истражувања, Титан гел е единствената алтернатива за зголемување на машкиот член со помош на хируршка интервенција, употреба на методи за истегнување и употреба на конвенционални дозирни форми на таблети, кои имаат многу контраиндикации и несакани ефекти.

Состав:
Составен од бадемово масло, токоферол, кој е одговорен за проток на крв.
Екстракт железо дрво има подмладителен ефект врз клетките.
Ashwaganda влијае на производството на тестостерон.
Екстракт на берберис зголемува потенцијата со ехинацеа, на главата на пенисот е секогаш во добра форма.
Од еректилна дисфункција екстракт лек ѓумбир желе работа семе поддржува Биотин.

Начин за употреба:
Примени еднаш наутро и навечер по целата должина.
Пенливата, масажа крем додека неговата пенетрација.
Ова може да им помогне на другата половина, масажа движења се забрза апсорпцијата на вредни компоненти алатки и да се подобри циркулацијата на крвта.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.