Warning: Class "\WP_Rocket\Engine\Admin\Settings\Page" not found in /home/nectcbly/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/deprecated/3.5.php on line 9

Warning: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /home/nectcbly/public_html/wp-config.php on line 83
Atom Чaj против грип - Nectar Bio Shop
Sale!

Atom Чaj против грип

200 ден

Паковање: 150 гр
Потекло: Турција

Atom Чaj против грип – Atom Caj protiv grip

Предности:

  • Природен третман на болка во грлото
  • Ја зголемува отпорноста на телото
  • Тој е еден од најдобрите заштитници од астма
  • Симптомите на грип се подобруваат, се отвораат и олабавуваат бронхиите.
  • Дава енергија на телото
  • Излечете ги бадемите
  • Против воспалениe
  • Третира проблеми со белите дробови
  • Atom Чaj против грип го зајакнува имунитетот
  • Отстранува флегма

Начин на употреба:
Во врела вода, истурете 2 коцки и измешајте. Можете да додадете мед по желба.

Состав:
Шеќерна репка, ѓумбир, куркума, каранфилче, хибискус, црн бибер пролис.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија