Warning: Class "\WP_Rocket\Engine\Admin\Settings\Page" not found in /home/nectcbly/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/deprecated/3.5.php on line 9

Warning: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /home/nectcbly/public_html/wp-config.php on line 83
Bombax за зголемување на телесната тежина - Nectar Bio Shop
Sale!

Bombax за зголемување на телесната тежина

490 ден

Паковање: 250 гр.
Потекло: Турција

Bombax за зголемување на телесната тежина
Bombax za zgolemuvanje na telesnata tezina

Немате апетит?
Сакате да се поправите?
Многу луѓе страдаат од мала телесна тежина, недостаток на апетит и несоодветна исхрана.
Ви претставуваме B O M B A X целосно природен производ кој ви помага за зголемување на телесната тежина да ја постигнете саканата телесна тежина, со балансирање на вашиот метаболизам.
Тоа е мешавина од јаглехидрати и протеини во прав подготвени за да создават подобар апетит.
По една недела употреба, B O M B A X значително го зголемува апетитот и го зголемува уживањето во јадењето.
Производ кој се користи како додаток за здрава храна, кој нема никакви несакани ефекти и има брз ефект!
3 до 7 кг месечно!

Го спречува повторно губење на тежината!
Не содржи никакви хемиски состојки!

Содржина:
Kакао, полен, прополис, џиџибаноз, семки од фрозје, егзотични плодови, компири, банани, грозје, портокали.

Начин на употреба:
2 пати на ден, 30 мин после оброк, една лаќица од BOMBAX се промешува со чаша млеко или овошен сок.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија