Спреј против прерано свршување - Nectar Bio Shop

Спреј против прерано свршување

800 ден

Нето: 45 мл
Потекло: Германија

Спреј против прерано свршување – Deadly Shark
Sprej protiv predvremena ejakulacija – Deadly Shark Delay Spray

Дозволете ни да ви го представиме најновиот револуционерен производ направен од 100% природни состојки којшто елегантно и дискретно ќе ја намали осетливоста на вашиот пенис и ќе ви овозможи долг и стабилен сексуален однос.
Deadly Shark е природно средство коешто ќе му даде нова димензија на вашиот секс и ќе внесе радост во вашиот живот!
Прераното свршување ги фрустририра жените!
Додека на мажот за да се задоволи му требаат само неколку минути, на жената и се потребни повеќе време и внимание. Затоа, кога партнерот ќе сврши прерано, жената останува незадоволена и фрустрирана.

За многу врски прераното свршување на машкиот партнер значи извор на проблеми, непријатности и незадоволства.
Помага за контрола (спречување) на прерана ејакулација.
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Deadly Shark го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.
Подобрување на сексуалната способност и либидо.

Начин за употреба:
Го прави пенисот не толку осетлив кога е испрскана главата (се прска 2 до 3 пати) и еднаш се прснува по средината на телото на пренисот и работи во рок од 15 минути по прскањето.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.