Kamagra Gold - Nectar Bio Shop
Sale!

Kamagra Gold

600 ден

Нето: 4 таблети
Потекло: Индија

Kamagra Gold – Камагра Голд
За силна ерекција и долга потенција

Придобивки:

Таблетите се многу популарен, успешен и широко прифатен третман за еректилна дисфункција. Произведено од Ајанта Фарма.
Подобрување на психичката и физичката сила.
Подобрување на сексуалната способност и либидо.

Состав:
Активната состојка на Камагра е Силденафил Цитрат. Припаѓа на семејството PDE-5 на вазодилататори. Овие лекови работат со проширување на крвните садови во телото; особено околу пределот на гениталиите. Ова пак, овозможува посилен проток на крв за да се овозможи ерекција. Камагра не е афродизијак и ќе биде потребна стимулација за развој на ерекција.

Начин за употреба:
Земете ја оваа таблета со чаша вода 30 минути пред сексуалниот однос.
Избегнувајте големи или масни оброци близу кога имате намера да ги земате таблетите. Алкохолот ќе ја намали ефикасноста на таблетите.

Предупредувaње!

Kamagra Gold предизвикува ерекција само кога сте сексуално стимулирани, тоа не предизвикува ерекција ако не сте сексуално возбудени. Ефектот започнува 30-60 минути по земањето на лекот. После голем оброк, потребно е повеќе време за лекот да делува. Алкохолот привремено ја намалува можноста за добивање на ерекција, па затоа не се препорачува да се консумираат алкохолни пијалоци во поголема мера пред да се земе лекот. Чувајте го лекот на температура до 30 ° c, подалеку од дофат на деца. Не користете го по датумот на истекување, наведен на оригиналното пакување.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.