Супер Вига Крем 50000 - Nectar Bio Shop
Sale!

Супер Вига Крем 50000

600 ден

Паковање: 15 мл
Потекло: Германија

Вига Крем 50000 – Viga Krem 50000
Прераното свршување ги фрустририра жените!
Додека на мажот за да се задоволи му требаат само неколку минути, на жената и се потребни повеќе време и внимание. Затоа, кога партнерот ќе сврши прерано, жената останува незадоволена и фрустрирана.

За многу врски прераното свршување на машкиот партнер значи извор на проблеми, непријатности и незадоволства.
Предвремената ејакулација претставува еден од најчестите проблеми, со кој се среќава секој четврти маж, а се дефинира како неможност на контролирање на оргазмот и продолжување на интимниот однос за и партнерката да биде задоволена.
Ви го претставуваме “Super Viga Cream”, која ке го реши вашиот проблем.
Со “Super Viga Cream” гарантирано ќе имате повеке од 10 пати подолг однос.

Дозволете ни да ви го представиме најновиот револуционерен производ направен од 100% природни состојки којшто елегантно и дискретно ќе ја намали осетливоста на вашиот пенис и ќе ви овозможи долг и стабилен сексуален однос.
Вига Крем е природно средство коешто ќе му даде нова димензија на вашиот секс и ќе внесе радост во вашиот живот! Се користи на тој начин што се нанесува и размачкува капка од гелот на главата од пенисот. Ефектот почнува да делува после 15 минути.

Витаминска енергија женшен за мажи долго либидо здрава издржливост висококвалитетен производ супер вига 50000 е силен крем за одложување за мажи. Клинички докажано дека ви помага да издржите подолго во кревет, подобро максимизирано чувство, продолжен климакс за него. Најдобар крем, продолжено време на секс, надворешен, нетоксичен без несакани ефекти.

Придобивки:

Контрола (спречување) на прерана ејакулација.
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Viga Cream го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.
Подобрување на сексуалната способност и либидо.

Начин за употреба:
Користете 15 минути пред сексуалниот однос. Измијте го пенисот, нанесете на пенисот
На врвот на пенисот, центарот на пенисот и долниот дел од пенисот.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.