Viga Spray 84000 (Спреј за Мажи) - Nectar Bio Shop
Sale!

Viga Spray 84000 (Спреј за Мажи)

600 ден

Паковање: 45 мл
Потекло: Германија

Viga Spray – Спреј за мaжи
Спреј за одложување со дополнителен витамин Е го десензибилизира пенисот кога се прска на главата и дејствува во рок од 15 минути по прскањето. Откако ќе се користи, можете да имате однос до 10 пати подолго отколку претходно.
Спреј за одложување на ејакулацијата.
Предвремена ејакулација е честа состојба што погодува милиони (75 проценти) мажи во исто време. Добавувачите на спреј за одложување се препорачуваат на секој кој има потешкотии да постигне целосно сексуално задоволство заради предвремена ејакулација. Спрејот нанесете го двапати по главата на пенисот, и почекајте 15 минути, тогаш сте подготвени за акција.
Алтернативно, можете да прскате на дланката и да го масирате пенисот. Овој спреј е без мирис и вкус, па доколку добиете орален секс, вашиот партнер нема да го примети.

Придобивки:

Го прави пенисот не толку осетлив кога е испрскана главата (се прска 2 до 3 пати) и еднаш се прснува по средината на телото на пренисот и работи во рок од 10 минути по прскањето.
Познат како spray поради вашата способност да продолжите подолго и да го задоволите вашиот среќен љубовник, давајќи им повеќе оргазми.
Контрола (спречување) на прерана ејакулација.
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Viga Spray го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.
Подобрување на сексуалната способност и либидо.

Начин за употреба:
Го прави пенисот не толку осетлив кога е испрскана главата (се прска 2 до 3 пати) и еднаш се прснува по средината на телото на пренисот и работи во рок од 15 минути по прскањето.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија