Hilti Gold Macun - Nectar Bio Shop
Sale!

Hilti Gold Macun

700 ден

Паковање: 240 грама
Потекло: Турција

Hilti Gold Macun – Хилти Голд Маџун е производ за проблеми со сексуална ерекција кај мажите. Можете да дадете решение за вашите сексуални проблеми без употреба на лекови. Исто така се препорачува на мажи кои сакаат да вршат многу моќни или кои сакаат да имаат повеќе сексуални активности.

Hilti Gold Macun ја зголемува циркулацијата на крвта во садовите кои се движат кон пенисот, така што обезбедува потешка и долготрајна ерекција.
Ја зголемува возбудата и активноста во сексуалниот однос.
Седатив е после врската и го намалува зголеменото дишење во надвор после односот.
Го намалува крвниот притисок и шеќерот во крвта, исто ги намалува бета-липопротеинот и холестеролот.
Го спречува воспалението и го зајакнува имунолошкиот систем за да бидете поздрави.

Придобивки:

Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Hilti Gold Macun го задолжува времетраењето на сексуалниот однос
Ја зголемува желбата за сексуални односи.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.
Hilti Gold Macun го зголемува нивото на сперматозоиди, овозможувајќи на тој начин поинтензивно уживање во сексуални односи и истовремено неверојатно ја третира импотенцијата кај мажите и овозможува повеќе.

Состав:
Цветен мед 70%, куркума 20%, кункума Лонга, роговиден текеоту, епимедиум 5%, полен, соја, сируп од гликоза, рогач, кератонио силикуа, овес, авена сатив, ѓумбир, зачин за зачини, галангал, алпина офинар, Панакс insеншен, матичен млеч.

Начин за употреба:
Една една кафена лажица 30 минути пред сексуален однос.
Не се препорачува да се консумира со алкохол.
Не ја надминувајте препорачаната количина на дневна употреба.
Важи за двата пола.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија