Epimedium Macun - Nectar Bio Shop
Sale!

Epimedium Macun

400 ден

Паковање: 240 грама
Потекло: Турција

Themra Epimedium Macun – Епимедиум Мацун
Epimedium Macun – потполно природен афродизијак е природен препарат за потенција кој не содржи никакви вештачки или хемиски состојки.
Епимедиумли маџун е 100% природен мед од традиционален рецепт што е стар повеќе од 200 години.

Се составува од мешавина на билки кои што тие создава природен афродизијак кај мажите и жените.
Успешно третира еректилна дисфункција, го подобрува квалитетот на спермата и го продолжува сексуалниот однос онолку колку што можете да издржите.
За разлика од сите други препарати за слични цели, може да се користи и од жени и со тоа да се подобри протокот на крв низ вагината, со што ќе се возбудат и ќе се направи врската многу подобра.

Придобивки:

Омозвожува покачување на сексуални односи.
Epimedium Macun го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Го задолжува времетраењето на сексуалниот однос.
Ја зголемува желбата за сексуални односи.
Подобрува издржливоста и траењето.
Поквалитетно искуство.

Начин за употреба:
Една кафена лажица (од 5 грама) 30 минути пред сексуален однос, тоа ќе има ефект од 24 саати.
Една доза ќе биде доволна за да постигнете максимално задоволство со вашиот партнер.
Epimedium Macun е многу ефикасен препарат кој нема да произведе никакви несакани ефекти, без оглед на количината на производот што го внесувате.

Состав:
Се составува од цветен мед, гликозен сируп, сируп од црна дудинка, екстракт од билки на епимедиум маџун, рогач во прав, корен од ѓумбир во прав, цимет во прав и други природни билки.

Комбинацијата на сите горенаведени супстанции, лекови, зачини и афродизијаци во ефективна скала ја промовира циркулацијата низ целото тело и особено во пределот на гениталиите.
Исто така, Epimedium Macun го зголемува нивото на сперматозоиди, овозможувајќи на тој начин поинтензивно уживање во сексуални односи и истовремено неверојатно ја третира импотенцијата кај мажите и овозможува повеќе.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.