Wonderful - Чоколадо за Потенција - Nectar Bio Shop
Sale!

Wonderful – Чоколадо за Потенција

700 ден

Паковање: 12 парчиња
Потекло: Турција

Wonderful Chocolate VIP
Најдоброто и најјакото чоколадо за потенција
Природен афрофизјак.
Чоколадо за потенција и подобрување на машката виталност. Вклучува селектирани мешавини од билки од дождовни шуми, вклучувајќи го и женшенот. Огромен извор на енергија за правилно градење на телото и чудо во лекувањето на сексуалната импотенција и неплодност. Безбедно за мажи од сите возрасти над 18 години.

Придобивки:
Ја зголемува желбата за сексуални односи.
Моќ и енергија.
Го задолжува времетраењето на сексуалниот однос.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.
Чоколадото Wonderful претставува природен начин за подобрување на либидото и сексуалното задоволство.

Начин за употреба:
Само едно чоколадо ви е потребно 30 мин пред сексуален однос.
Повеќето од нас страдаат од хиперпродукција и стресен начин на живот кој вклучува физички и емоционални конфликти.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија