Q7 Macun - Nectar Bio Shop

Q7 Macun

700 ден

Паковање: 240 грама
Потекло: Турција

Дали сакате 100% природен афродизијак што ќе го подобри вашето сексуално здравје без штетни последици и несакани ефекти?
Q7 Macun е природен препарат за потенција кој не содржи никакви вештачки или хемиски состојки.
Успешно третира еректилна дисфункција, го подобрува квалитетот на спермата и го продолжува сексуалниот однос.
За разлика од други препарати за слични цели, може да се користи и од жени.

Q7 Macun се состои од неколку различни растенија. Најчесто ендемични, кои се комбинираат во одреден процент со цел да се постигне посакуваната рамнотежа на компонентите.

Многу студии потврдија дека овој производ е ефикасен и бидејќи сите споменати растенија потекнуваат од Азија, со векови овој препарат се користи за лекување на еректилна дисфункција, како и за зголемување на интензитетот на оргазмот.

Q7 Macun доаѓа во форма на сируп во оригиналното пакување и се консумира орално. Препорачаната доза за двата пола е една кафена лажичка.
Во суштина, невозможно е да се претера со лекот, или да се злоупотреби и на тој начин да се предизвика предозирање, но сигурно не се препорачува да се консумира во прекумерни количини.

Една доза ќе биде доволна за да постигнете максимално задоволство со вашиот партнер.
Q7 Macun е многу ефикасен препарат кој нема да произведе никакви несакани ефекти, без оглед на количината на производот што го внесувате.

Начин за употреба:
Една една кафена лажица 30 минути пред сексуален однос.
Важи за двата пола.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.