Sale!

Eczema – Крем против екзема

400 ден

Паковање: 50 мл
Потекло: Пакистан

Eczema – Крем против екзема – Krem protiv ekzema

Навлажнувачки крем за олеснување на егзема.
100% природна формула која ја олеснува егземата при редовна примена и се докажало ефикасна за кратко период.

  • Крем против екзема за Псориаза
  • Егзема
  • Дерматитис
  • Навлажнува
  • Го олеснува чешањето
  • Го намалува воспалението

Начин на употреба:
Со кремата масирајте го местото 2-3 пати на ден (преку ден и навечер), и оставајте ја така цела ноќ , за поефикасен резултат наутро ја миете со маслиново масло

Состав:
Shea butter , Aloe vera oil

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија