Мача Таблети

600 ден

Паковање: 30 таблети
Потекло: Турција

Мача Таблети ги комбиниравме нашите јапонски чаеви Matcha Detox специјално одгледувани за вас со состојка на L-Карнитин, формула развиена од Јапонскиот тим за истражување и развој на Matcha Premium и го трансформиравме во форма на таблети.

Придобивки:
Поддржува согорување на маснотии.
Поддржува едем и токсично отстранување.
Мача Таблети помага во забрзување на метаболизмот.
Ја зголемува вашата енергија.
Додаток на природна храна со хербална содржина.

Начин на употреба:
Два пати на ден наутро и навечер пред јадење.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија