Warning: Class "\WP_Rocket\Engine\Admin\Settings\Page" not found in /home/nectcbly/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/deprecated/3.5.php on line 9

Warning: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /home/nectcbly/public_html/wp-config.php on line 83
Шампон од мед - Nectar Bio Shop

Шампон од мед

300 ден

Нето: 400 мл
Потекло: Турција

Органски шампон за волумен од мед
Погоден за секојдневна употреба. Ја храни и обновува ослабената и девитализирана коса. Jа зајакнува, ревитализира оштетената коса правејќи ја мека и сјајна. Помага во одржување на хидратацијата на косата, намалувајќи ја сувоста предизвикана од штетни влијанија.

Шампон од мед дава значително зголемување на волуменот на вашата коса, ја прави еластична истовремено зајакнувајќи ја структурата на слабата и кршлива коса.
Медот ја подобруваат структурата на косата и дава на вашата коса здрав сјај и волумен.
Медот е добар и за кожата и косата бидејки има антивоспалителен и антисептичен ефект. Косата добива убав сјај.
Ја прави вашата коса погуста, посјајна и истовремено нагло запира опаѓање на косата и го зајакнува коренот.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија