Warning: Class "\WP_Rocket\Engine\Admin\Settings\Page" not found in /home/nectcbly/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/deprecated/3.5.php on line 9

Warning: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /home/nectcbly/public_html/wp-config.php on line 83
Detoxs - Чај за слабеење - Nectar Bio Shop
Sale!

Detoxs – Чај за слабеење

890 ден

Паковање: 30 кесички
Потекло: Турција

Намалете минимум 8кг, со Detoks – Feridun Kunak
При редовна употреба, ефектот се забележува уште првата недела.

Природни состојки
Detoxs го забрзува метаболизмот, ги намалува килограмите, поттикнува жед за пиење вода, дава чувство на ситост, ги исфрла токсините, ги намалува подуеноста и отокот, ја забрзува крвната циркулација, ги топи мастите, дава сила и енергија, го намалува апетитот, го намалува апетитот
Со чајот Detoxs ќе имате можност да консумирате повеќе вода, бидејќи дава чувство на жед. Друг фактор кој ви помага да преземете здрави чекори во вашиот животен стил.
Една кутија содржи 30 кесички за 30 дена.

Начин на употреба:
Се пие наутро или навечер по една кесичка Detoks чај.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.