Мешан чај од билни за мајки доилки - Nectar Bio Shop
Sale!

Мешан чај од билни за мајки доилки

250 ден

Нето: 60 кесички
Потекло: Турција

Мајчин чај – Мешан чај од билни за мајки доилки

Чајот е наменет за жени што дојат за да им помогне да се зголеми излачувањето на мајчиното млеко.
Чајот е 100% природен без додаени ароми, бои и конзерваси.

Мешан чај од билни за мајки доилки стимулира создавање на мајчино млеко со Органски анасон, коморач, ким, лимонова трева, маточина без додадени ароми, бои и конзерванси без шеќер затворени филтер кесички – за да се задржи природната арома на билките без глутен препорака за користење: кон крајот на бременоста и во периодот на доење препорачана доза: 2-3 чаши во текот на едно деноноќие

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија