Шампон Trichup - Nectar Bio Shop
Sale!

Шампон Trichup

270 ден

Количина: 200 мл
Потекло: Пакистан

Шампон Trichup
Концентрирана формула на шампон со растителни екстракт помага за елеминирање на вишокот на масти и ублажување на чешање на скалпот, давајќи му на косата брилијантнност и еластичност.
Помага да се зајакнува структурата на косата.
Го подобрува механизмот на косата и скалпот и го намалува падот на косата, спречувајќи иритација на скалпот.
Шампон Trichup помага на зајакнување на косата.
Спречува опаѓање на косата.
Погоден за сува коса и иритиран скалп.
Служи за сите типови на коса (жените и мажите)

Начин на употреба:
Нанесете го производот на влажна коса и мало масажа за 2- 3мин, потоа исплакнете косата со вода.
Дозволено да се користи во секое врем

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија