Sale!

Сируп за имунитет за деца – Procba

Original price was: 450 ден.Current price is: 290 ден.

Нето: 100 мл
Потекло: Турција

Out of stock

Сируп за имунитет за деца – Procba
После многу барања за да и децата да имаат производ полн со мултивитамини, за отворање на апетитот, за дополнување на железо, магнезиум, витамини а, Б1, Б12, Ц, Е, силен имунитет и здрав раст на децата, ви понудиме 4 проблеми едно решение:
Го олеснува дишењето;
Ги зајакнува коските;
Го зајакнува имунитетот;
Против грип;
Сируп за имунитет за деца – Procba е комбинација со лековити растенија мед, матичен млеч, прополис, ехинеза го прави тоа најефикасниот најпродаваниот сируп во Турција.
Процба им дава на детето сите витамини кои им се потребни за нормално и рамномерен развој на возраст од 5 до 15 години.
Да се чува на собна температура во невлажни места.
После секое користење добро да се затвара капакот.
Да се чува подалеку од сончева светлина.

Начин на употреба:
1 лажица наутро пред јадење. Ако е потребно може наутро и навечер по една лажица.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.