Фантастик – Чај за слабеење

390 ден

Нето: 45 кесички
Потекло: Турција

Фантастик чајот е првокласен прав кој помага при слабеење и детоксирање на телото.
Фантастик е состојка од нај избраните билки во светот.

Ефекти и придобивки:
Здраво и брзо слабеење
Ги гори калориите и масните наслаги
Го забрзува метаболизмот
Го намалува стресот
Врши детоксикација
Отстранува токсини кои предизвикуваат отекување на стомакот
Отстранува гасови од цревата
Отстранува ризик од хемороиди
Помага при запек
Овој чудесен прав е создаден со антиоксиданси кои се големи борци во согурувањето на мастите на телото.
Оваа состојка на чајот е исто збогатена со Ц витамин кој е потребен на едно човечко тело и притоа го спречува брзото стареење на кожата.

Начин на употреба:
2 до 3 пати на ден
15-30 мин пред јадење

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија