Hilti Macun (Природен Афрофизјак) - Nectar Bio Shop
Sale!

Hilti Macun (Природен Афрофизјак)

550 ден

Паковање: 240 грама
Потекло: Турција

Hilti Macun (Хилти Мацун) – Афродизијак од билна паста 

Hilti Macun ги максимизира вашите сексуални перформанси со зголемување на вашата сексуална желба.
Ве одржува спремни за повеќе од еден сексуален однос, дополнително го намалува ризикот од предвремена ејакулација.
Hilti Macun ја зголемува циркулацијата на крвта во садовите кои се движат кон пенисот, така што обезбедува потешка и долготрајна ерекција.
Ја зголемува возбудата и активноста во сексуалниот однос.
Седатив е после врската и го намалува зголеменото дишење во надвор после односот.
Го намалува крвниот притисок и шеќерот во крвта, исто ги намалува бета-липопротеинот и холестеролот.
Го спречува воспалението и го зајакнува имунолошкиот систем за да бидете поздрави.

Ефектите на Hilti Macun врз мажите

Дава многу силна ерективна моќ на машкост.
Го зголемува бројот на сперматозоиди, така што има ефект на одложување.
Помага за зголемување на сексуалната моќ и го продолжува времетраењето на ерекцијата.
Го зголемува бројот на сексуални односи.
Обезбедува ефект на оплодување.
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.

Ефектите на Hilti Macun врз жените

Обезбедува повеќе релаксација и задоволство.
Ја максимизира желбата за сексуални инстинкти.
Го намалува стравот и анксиозноста, а помага и за намалување на вишокот слуз.
Обезбедува зголемување на либидото кај жените.
Го зголемува лачењето на естроген дополнително Го подобрува сексуалното задоволство.
Го задолжува времетраењето на сексуалниот однос
Ја зголемува желбата за сексуални односи.

Начин за употреба:
Една една кафена лажица 30 минути пред сексуален однос.
Важи за двата пола.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија