Sale!

Wonderful Honey VIP

Original price was: 1,100 ден.Current price is: 700 ден.

Паковање: 12 кеси
Потекло: Турција

Wonderful Honey VIP
Пробајте го новиот 100% природен афродизијак без хемиски состојки и сами уверете се во неговата делотворност!
Најдобриот мед за потенција. Специјална формула со корен од растението Тонгкат Али во комбинација со пчелно млеко, цимет, женшен, мед и полен.
Еден од најдобрите природни производи за потенција досега, докажан од сите оние кои го пробале млади и стари.
Медот е непосреден извор на енергија и проширување на машката виталност.

Wonderful Honey е нов билен производ што доведува до посилна и продолжена ерекција, зголемување на сексуалната енергија, влијае на квалитетот и квантитетот на ејакулацијата, ја стимулира сперматогенезата и ја забавува ејакулацијата. Неговата употреба води до зголемување на нивото на тестостерон, зголемувајки го LH (лутеинизирачки хормон). Со зголемување на хормоналната активност, одлично се одржува менталното и физичкото здравје на мажите.

Wonderful Honey е направен исклучиво од растенија чиј позитивен ефект е докажан, Погодно за сите возрасни групи 18+

Придобивки:

Овој производ го подобрува квалитетот на сперматозоидите, доведува до посилна и продолжена ерекција, како и зголемена чуствителност и задоволство при сексуалниот чин.
Ја зголемува желбата за сексуални односи.
Ја зголемува енергијата.
Wonderful Honey го задолжува времетраењето на сексуалниот однос.
Ја зголемува потенцата.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.

Начин за употреба:
Една кеса од вип медот 30 мин пред сексуален однос.
Една доза ќе биде доволна за да постигнете максимално задоволство со вашиот партнер.
Wonderful Honey е многу ефикасен препарат кој нема да произведе никакви несакани ефекти, без оглед на количината на производот што го внесувате.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Не се препорачува консумирање со алкохол.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија

You may also like…