Лек за синусите од црно семе - Nectar Bio Shop
Sale!

Лек за синусите од црно семе

400 ден

Паковање: 50 мл
Потекло: Пакистан

Лек за синусите од црно семе – Lek za sinusite od crno seme

Воспалените синуси проследени со затнат нос, тешко дишење и главоболка знае да биде доста често, посебно во постудените денови кои следуваат, доколку мислите дека сте пробале сè што сте можеле, а во ништо не сте го пронашле лекот, ви ја предлагаме овој лек.

Начин на употреба:
Лек за синусите од црно семе за возрасни лица го користат околу 2 пати дневно, или повеќе по потреба.
За децата препорачлива е максимум 1 пат дневно.
Првите реакции на препаратот ќе ги забележите по само 24 часа.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија