Sale!

Mane ‘n Tail – Коњски шампон

500 ден

Количина: 355 мл
Потекло: САД

Out of stock

Коњски шампон Mane ‘n Tail

Коњски шампон ја прави вашата коса погуста, посјајна и истовремено нагло запира опагањеро на косата и го зајакнува коренот.
Исто така овој шампон го забрзува растењето на косата и дава зивост, сјај и волумен.

  • Ја навлажнува вашата скалпа
  • Ги спречува оштетувањата на косата
  • Контролира пред-зрели просеење на косата
  • Ви дава блескава и здрава коса
  • Зголемува здрав раст на косата

Со редовна употреба на овој шампон опаѓањето на косата престанува за 4 до 6 недели, а потоа вашата коса одново расте, погуста, поздрава и секако побргу од вообичаено
Веке по неколку месеци користење ке забележите дека вашата коса е целосно обновена, здрава и густа како коњска опашка.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија