Sale!

Мavi Su – Сина Вода

700 ден

Паковање: 60 мл
Потекло: Турција

Out of stock

Мavi Su – Сина Вода
Најефикасниот и најбараниот лосион во Турција сега и кај нас!
Што е тоа и како функционира?
Сината вода е волшебна вода која со своите клучни витамини за здравјето на косата обезбедува:

  • Сина вода помага против за зaпира, паѓање на коса.
  • Овозможува ново формирање на коса.
  • Поздрава коса.
  • Дава виталност на косата.
  • По 10 намени започнува да расте новата коса.
  • Чисто билен производ.

Начин на употреба:
Туш прво, а потоа користете додека косата е чиста! Можете да го користите секој ден. Нанесете до крајот на косата со масажа по туширање.
Нанесете 4-5 капки на рацете и масирајте ја косата 10 минути. По вкупно 10 намени, ефектите може да се видат полека.

Состав:
Протеини, железо, цинк, биотин, фолна киселина.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија