Sale!

Sultan Harem Macun

Original price was: 700 ден.Current price is: 600 ден.

Паковање: 240 грама
Потекло: Турција

Out of stock

Harem Macun
Природен афродизјак

Придобивки:
Подобрување на сексуалната способност и либидо.
Подобрување на психичката и физичката сила.
Го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Ја зголемува потенцата.

Состав:
Се составува од цветен мед, гликозен сируп, сируп од црна дудинка, рогач во прав, корен од ѓумбир во прав, цимет во прав и други природни билки.

Начин за употреба:
Една кафена лажица (од 5 грама) 30 минути пред сексуален однос, тоа ќе има ефект од 24 саати.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија