Sale!

Шведски Сируп за слабеењe

Original price was: 600 ден.Current price is: 500 ден.

Паковање: 100 мл
Потекло: Турција

Шведски сируп – Svedski sirup

Ослебнете без диета и без спорт
Тој брзо ја ублажува главоболката
Го забрзува процесот на лекување на егзема или други рани на телото.
Поддржува намалување на забоболка и пецкање предизвикано од кариес, па дури и целосно да исчезне за кратко време.
Познато е дека е добро за болки во стомакот и надуеност

Придобибки од шведскиот сируп

Шведскиот сируп, кој е внимателно подготвен и изблендиран, поддржува и зајакнување на имунолошкиот систем и елиминација на причините што предизвикуваат тежина во организмот. Благодарение на билните компоненти и екстрактите што ги содржи, шведскиот сируп, кој го поддржува организмот да добие отпорност против болести, исто така им помага на цревата да работат поздраво и да не стануваат мрзливи благодарение на редовното влијание врз метаболизмот. На овој начин, се јавува и ефект на согорување на маснотиите во телото и ефект на детоксикација.

Шведски сируп, за кој се вели дека е ефикасен против запек, ги прави редовните движења на дебелото црево.
Благодарение на оваа одлика, им помага и на оние кои страдаат од болки во гас.
Овозможува брзо затворање на раните како што се афтите во устата
Познато е дека има апетитна карактеристика
Може да игра важна улога во процесот на заздравување на скоро сите пукнатини на кожата, од глава до пети.
Спречува чешање, црвенило, па дури и оток предизвикан од каснување од комарец и инсект.
Помага во побрзо отстранување на калусите во рацете и нозете
Тоа помага да се надминат проблемите како што се горење на грлото, чешање, течење на носот кои се јавуваат во услови како што се грип и настинка.
Против сува кашлица, не го остава телото сам и дозволува кашлицата брзо да помине.
Исто така е познато дека е ефикасно против акните.

Начин на употреба:
Навечер 15 минути пред јадење се пие една лажица (15ml), за најдобар ефект може да се користи 2 пати на ден пред јадење.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија