Viga Cream 84000 (Крем за Мажи) - Nectar Bio Shop
Sale!

Viga Cream 84000 (Крем за Мажи)

600 ден

Паковање: 15 мл
Потекло: Германија

Viga Cream 84000 – Вига Крем
Дозволете ни да ви го представиме најновиот револуционерен производ направен од 100% природни состојки којшто елегантно и дискретно ќе ја намали осетливоста на вашиот пенис и ќе ви овозможи долг и стабилен сексуален однос.
Viga Cream е природно средство коешто ќе му даде нова димензија на вашиот секс и ќе внесе радост во вашиот живот! Се користи на тој начин што се нанесува и размачкува капка од гелот на главата од пенисот. Ефектот почнува да делува после 15 минути.

Прераното свршување ги фрустририра жените!

Додека на мажот за да се задоволи му требаат само неколку минути, на жената и се потребни повеќе време и внимание. Затоа, кога партнерот ќе сврши прерано, жената останува незадоволена и фрустрирана.

За многу врски прераното свршување на машкиот партнер значи извор на проблеми, непријатности и незадоволства.
Предвремената ејакулација претставува еден од најчестите проблеми, со кој се среќава секој четврти маж, а се дефинира како неможност на контролирање на оргазмот и продолжување на интимниот однос за и партнерката да биде задоволена.
Ви го претставуваме “Super Viga Cream”, која ке го реши вашиот проблем.
Со “Super Viga Cream” гарантирано ќе имате повеке од 10 пати подолг однос.

Придобивки:

Контрола (спречување) на прерана ејакулација.
Го зголемува интензитетот на сексуалното задоволство.
Зголемување на времето на ерекција.
Viga Cream го зајакнува и дава поголема енергија на машкото тело.
Подобрување на сексуалната способност и либидо.

Начин за употреба:
Нанесете го два три пати во главата на половиот орган и за 15 минути сте подготвени за акција.

Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната дневна употреба.
Се чува вон дофат на деца.
Да се ​​чува на ладно и суво место.
Се ​​чува подалеку од топлина, мирис и влага.
Да се ​​чува подалеку од сончева светлина и под 25°C.

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија