Природен мeд против болки во желудник

700 ден

Количина: 430 гр
Потекло: Турција

Priroden med protiv bolki vo zeludnik
Природен мeд против болки во желудник

 • Против мачнина на желудникот;
 • Против ждригавица и мачнина;
 • Губење на апетит;
 • Против чувство на пецкање во пределот на желудникот;
 • Подуеност на стомакот;
 • Хелиобактери пилори;
 • Пореметувања во органите за варење;
 • Нервоза во желудникот;
 • Против болки на желудникот;
  Против зголемено лачеље на желудечна киселина;
 • Гастритис, акутен и хроничен. Ехт.
 • Чир на желудник.
 • Помага во елиминирање на паразитите во цревата.
 • Колитис и улцерација во цревата на 12 прсти.

Начин на употреба:
Се употребува 2 пати на ден, наутро и навечер 15 мин пред јадење, 1 средна лажица.
Како резултат на долгогодишно испитување и работа, со редовна употреба , но треба да се продолжи додека проблемот целосно не се реши.

Може да ви се допадне: Капсули за проблеми со желудник

Локација: Цветан Димов 216, Скопје, Чаир (во близина на Веро Маркет)
075 664 881 – Viber, WhatsApp
Достава низ цела Македонија